Trocha zavzpomínání na loňský Apetit - kulinářský trh


Chci se s Vámi podělit o pár foteček z loňského kulinářského Apetit trhu a tím Vás i navnadit na letošní, který by se měl konat někdy v červnu nebo červenci, bližší info určitě již brzy na Apetitonline.cz :) Strašně se těším,ten loňský byl prvním a myslím, že se vydařil dokonale, sluníčko svítilo, všude vládla skvělá nálada a vonělo dobré jídlo. Převažovalo tedy sladké, což by se prý letos mělo trochu změnit a sladké a slané být tak nějak půl napůl.

Jen rada na závěr nejezte aspoň dva dny předem, já se snažila ochutnat co nejvíc,ale odcházela jsem těžší minimálně o pět kilo a to jsem toho ochutnala málo. Stánky totiž hýřily muffiny, koláčky, dortíčky, pralinkami, čokoládou, alko i nealko pitím, slanými koláči a neskutečně dobrými klobáskami, které byly opravdu z masa :))) Všude voněl domácí chléb...a k tomu všemu hrála skvělá "sladká" hudba..ano i kapely měly v názvu jídlo :))) Tak se pokochejte fotkami a třeba se na tom letošním trhu uvidíme :)Komentáře

 1. Bezva akce i snímky, určitě moc zájímavé, stojí za ochutnání...:)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, určitě tam stojí za ochutnání úplně všechno, jen to jaksi nelze v jeden den :)))

   Vymazat
 2. škoda že je to tak ďalekoooo! Ale fotky sú krásne a vidno že si si to super užívala :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No užívala je možná slabé slovo, myslím, že pro foodblázna je tohle ráj:) Sice daleko,ale alespoň se máme na co těšit, takové letní Vánoce.

   Vymazat
  2. :-))...to by som brala aj u nás!

   Vymazat
 3. jeej to by som hneď išla,vyzerá to na labužnícke hody... škoda, že také nie je aj u nás :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že ten letošní bude mít ještě větší úspěch takže třeba uspořádají i na Slovensku, trocha tlaku od slov.čtenářů a třeba to pujde jedna dvě :)

   Vymazat

Okomentovat

Děkuji za komentář :)

Oblíbené příspěvky