Dvě čoko novinky - recenze

Tak o Vánocích jsem nedostala jen klasické dárečky,ale i mňamky :) Konkrétně tyhle dvě čokolády. A můžu říct, že jedna lepší než druhá!

Galler tube 

Je pro mě novinkou, značku jsem do teď neznala... Jedná se o tubu o váze 99g, která stojí 155Kč!! Takže žádná láca a celkově takhle značka nabízí jen velmi luxusní pralinky, čokolády atd. Co do chuti, tyhle pralinky jsou s lísko-oříškovou náplní a chutí velmi připomínají Geishu ,ale o dost lepší..prostě se úplně rozplývají na jazyku, jsou opravdu moc dobré. Ale za ty penízky, myslím, že jsou vhodné opravdu spíše jako dárek, zas takový mlsoun, že bych takhle utrácela jen za pralinky nejsem ,ale jako dárek zajímavé. Více info a kde koupit na jejich oficiálních stránkách.
Hodnocení:8/10Bonnat Lait Grands Crus Jana 65%


Další dobrůtkou je pro mě opět neznámá firma Bonnat, což je rodinná firma,která se výrobou čokolády zabývá již od roku 1884 ve Francii! Konkrétně tu co jsem dostala pod stromeček já je vysokoprocentní ( 65% ) mléčná čokoláda z kakaových bobů z ostrova Jáva v Indonésii. Tahle čokoláda v sobě mistrně kombinuje chuť hořké a mléčné čokolády! Opravdu zajímavé :) Takový sytá, plná chuť s podtónem jemné mléčné, opravdu zajímavé. A stačí jedna dvě kostičky a máte uspokojenou chuť po dobré  kvalitní čokoládě. Takovéhle kvalitky tedy můžu :) A ten obal je prostě kouzelný, takový tradiční. A čím se Bonnat liší od jiných firem - kakao a čisté kakaové máslo bez jakýchkoli příměsí rostlinných tuků, třtinový cukr místo cukru řepného,nikdy nepoužívá sójový lecitin, vanilku, vanilin, ani umělá aromata, Všechny výrobky jsou 100% bez přítomnosti geneticky modifikovaných organismů.Takže krása :) A cena 100g je 120Kč - koupit můžete například zde.Hodnocení:10/10
Komentáře

 1. Taková lákadla, už si běžím ulomit kousek čokolády, ale tato určitě stojí za vyzkoušení. Kvalita určitě odpovídá ceně! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jo kvalita zvlášť u druhé čokolády je poznat doslova s prvním kouskem :)

   Vymazat
 2. Kdybych tu právě kousek čokolády nechroupala, tak bych si asi poslintala noťas :) čokolády není nikdy dost!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky poslední dobou tu čokoládu nějak miluji víc než je zdrávo :)

   Vymazat
 3. To nebyl dobrý nápad takhle navečer kouknout, co je tu nového! Začala mě honit mlsná :-)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za komentář :)

Oblíbené příspěvky