Objevujeme kvalitní kávu

Kávoholici by měli zbystřit, pokud máte rádi kvalitní a čerstvě upraženou kávu zrodila v českém rybníčku nová služba a to kávové předplatné s výstižným názvem Objev kávu.


Objev kávu v sobě kombinuje kvalitu a překvapení, protože nikdy dopředu nevíte jakou kávu vám na daný měsíc ,pošťák doručí. Služba je to úplně nová, takže když mě oslovili ,zda bych pro Vás neotestovala nabídku na duben ,nemohla jsem ji odmítnout. Vzhledem k tomu, že máme od Vánoc mašinu na dobrou kávu a stali se z nás slušní závisláci byl byl hřích neotestovat tuhle novinku. Nejprve si něco povíme o předplatném, jak to funguje atd. A potom otestujeme kávičku na duben, kterou se stala Papua New Guinea Sigi A. Objev kávu funguje jako předplatné na dobu 1,3 nebo 6ti měsíců , kdy u půlročního máte šestou kávu zdarma, takže 5+1 free. Vyjma dubna , které je prvním měsícem fungování služby nebudete do doby než Vám balíček dorazí domů vědět z kterého koutu světa bude káva tentokrát :) Což je mi moc sympatické, je to takové bezpečné překvapení, protože vždy se bude jednat o kávu kvalitní a přímo pro Vás čerstvě upraženou. Proto je nutné objednávku učinit do 20. dne v měsíci a podle počtu objednávek se přesně upraží množství kávy které je objednáno, což Vám zaručí výbornou čerstvost. Viz fotka dubnové kávy, kde je přehledně napsáno datum ,kdy byla pražena. Kávu si navíc můžete nechat zaslat stejně jako já v zrnkové podobě nebo již umletou, podle toho jak jí budete doma připravovat. Vždy tedy obdržíte 250g kávy přesně tak jak jí chcete.Nyní se podívejme na dubnovou kávu, oceňuji, že přišla přesně jak píší na webu a to první týden v měsíci, navíc je káva krásně zabalená. Miluji tyhle jednoduché obaly, takže zatím jsem spokojená. Po rozdělání se ze sáčku line opravdu krásné a hlavně silné kávové aroma. Zrnka nejsou polámaná ani jinak poškozená, napohled vypadají opravdu krásně. Nejsem sice žádný kávový odborník,ale už napohled je mi jasné, že se nebude jednat o nekvalitní zrnka.


Dubnová káva je z oblasti Papua New Guinea Sigri A , což je káva rostoucí ve výšce 1500 m.n.m. Tato káva je chuťově jemná s kulatým tělem a čistým osvěžujícím koncem a můžete z ní cítit čokoládu , třešně nebo karamel s ořechy. To píše výrobce :) Až budu mít tak vytříbený jazýček , že tohle všechno poznám budu skákat radostí,ale zatím tomu tak není.Ale jako laik mohu popsat následující - káva krásně a intenzivně voní, aroma je silné a trochu i jakoby po čokoládě voní. Po ochutnání není cítit v kávě kyselí ocásek,který nemáme s přítelem moc rádi, naopak chuť je jakoby kulatá, plná, káva není ani hořká a ani kyselá. Líbí se nám vyvážená a silná chuť. 


Navíc o její kvalitě není pochyb, jelikož tahle káva se počítá mezi světovou jedničku už od 50.let !! Takže rozhodně dobrá volba na začátek rozjedu kávového předplatného :) Za mě mohu službu jako spokojený "testovač" doporučit, služba funguje přesně jak na webu slibují, káva dorazila v pořádku a to jak balení tak napohled i zrna. Káva je kvalitní a čerstvě upražená. Takže pokud s kávou začínáte nebo jste i kávový odborník co se rád nechá překvapit za mě určitě zkuste službu Objev kávu. Navíc pro Vás mám slevový kupon - 20% na objednávku předplatného na jeden měsíc platný do 13.5.2015 , stačí při objednávce do poznámek napsat CUCINARE20  a sleva Vám bude automaticky započítána :)


Dobrou chuť

Komentáře

Oblíbené příspěvky